تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - هکر شرکت مخابرات دستگیر شد
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : سه شنبه یکم آذر 1390
رییس پلیس فضای تولید وتبادل اطلاعات استان آذربایجان‌ غربی از دستگیری فردی كه با نفوذ غیرمجاز به اطلاعات حفاظت‌شده شركت مخابرات موجب بروز مشكلات شده بود، خبرداد.

سرهنگ كوره‌بلاغی با بیان اینكه با وصول شكایتی درمورد نفوذ غیرمجاز و بهره‌برداری از اطلاعات حفاظت شده شركت مخابرات، پرونده‌ای در این مورد تشكیل شد، گفت: ماموران به صورت غیرمحسوس آدرس اولیه متهم را مورد بررسی قرار داده و دریافتند متهم از این آدرس نقل مكان كرده است.

وی افزود: ماموران با استفاده از امكانات فنی و تخصصی پلیس فتا محل سكونت جدید متهم را شناسایی و او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر كردند.

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان آذربایجان شرقی با بیان اینكه متهم در اعترافات خود عنوان كرد كه در فضای مجازی با شخصی آشنا شده است كه در قبال دریافت مبلغی مشخصات مالكان تلفن‌های همراه را از سیستم استخراج و ارائه می‌كند، گفت: متهم نیز پس از كسب اطلاعات در فیسبوك و فضای مجازی با تاسیس چند وبلاگ، به تبلیغ و بازاریابی دست زده و در ازای دریافت مبالغی از مشتریان اطلاعات درخواستی را به آنان تحویل می‌داد.

وی با بیان اینكه در این مدت متهم مشخصات بیش از 200 ‌نفر را به این روش به افراد غیر فروخته بود گفت: متهم با صدور قرار بازداشت و روانه زندان شد.

رییس پلیس فتای استان آذربایجان شرقی در ادامه افزود: خرید و فروش باگ‌ها و اطلاعات منافذ كشف شده سایت‌ اینترنتی، خصوصا سایت‌های مهم و حساس و ارائه راهنمایی در این مورد در انجمن‌ها، اتاق‌ های گفتگو و شبكه‌ های اینترنتی، خرید و فروش نرم‌افزارهای غیر قانونی هك و كرك و استخدام افراد برای اقدام به هك و كرك خلاف قانون بوده و جرم محسوب می‌شود و پلیس با شناسایی این دسته از افراد نسبت به معرفی آنان به مراجع قضایی برای اعمال قانون اقدام خواهد كرد.


- منبع: ایسناطبقه بندی: کامپیوتر و IT، 
برچسب ها: هک، هکرها، هکر، مخابرات،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk