تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - مهدوی کیا: خداراشکر هامبورگی ها هنوز به یادم هستند
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : دوشنبه سی ام آبان 1390
مهدی مهدوی کیا تائید کرد برای شرکت در بازی خیریه ، 13 دسامبر به هامبورگ سفر می کند.

کاپیتان سابق تیم ملی در گفت و گو با خبرآنلاین گفت: برای بازی خیریه به نفع کودکان گرسنه آفریقایی، از من دعوت شده که در تیم ستاره های هامبورگ به مصاف ستاره های بزرگ دنیا برویم. خیلی خوشحالم از اینکه هامبورگی ها هنوز به یاد من هستند و برای چنین رویدادهایی از من دعوت می کنند. به احترام این دعوت و با هماهنگی انجام شده با باشگاه در این مسابقه شرکت می کنم.

او ادامه داد: بازی دوباره در ورزشگاه شهر هامبورگ و در کنار دوستان سابقم اتفاق خیلی خوشایندی است برایم. خیلی خوشحالم که به این بازی انسان دوستانه دعوت شدم و می توانم نقش کوچکی در این اقدام انسانی داشته باشم.
به هر حال اینکه روبروی جمعی از بزرگترین بازیکنان تاریخ دنیا مثل رونالدو، زیدان و فیگو به میدان می روم ، آن هم در ورزشگاهی که تماشاگرانش سال های بسیار خوبی را برای زندگی ورزشی ام ساخته بودند، حسی بی نظیر است.

مهدی که خودش هم فعالیت های خیریه در کشورمان انجام می دهد؛ در پاسخ به این سئوال که خودش آیا برنامه ای برای دعوت از ستارگان فوتبال جهان برای کمک به کودکان مستمند ایرانی ندارد، گفت: راستش برنامه های زیادی از این دست، با توجه به اندک ارتباطاتی که دارم در ذهنم هست.
راستش فعلا که بازی حرفه ای اجازه انجام شان را نمی دهد اما مطوئن باش بعد از پایان فوتبالم، وقت زیادی را برای اینگونه مراسم می گذارم و برنامه های مختلفی برای دعوت از بازیکنان سرشناس و برگزاری برنامه های خیریه و خیلی از اقدامات این چنینی دیگر دارم که انشاالله اگر عمری باشد، انجام شان می دهم.


- منبع: خبرآنلاینطبقه بندی: ورزشی، 
برچسب ها: جدیدترین اخبار، مهدی مهدی کیا، مهدوی کیا، هامبورگ، دعوت از مهدوی کیا، دعوت هامبورگ از مهدوی کیا،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk