تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - کنسرت های محسن چاوشی...
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : دوشنبه سی ام آبان 1390
با توجه به قرارداد محسن چاووشی، این خواننده باید تا آخر امسال به روی صحنه برود و در غیر این صورت مجبور است علاوه بر رقم دریافتی، مبلغی را نیز به عنوان خسارت به تهیه‌کننده مورد نظر پرداخت کند.

از ابتدای حضور رسمی محسن چاووشی در عرصه خوانندگی پاپ، طرفداران وی منتظر اجرای زنده و برگزاری کنسرت او هستند. وی پس از اینکه با چند تهیه‌کننده بزرگ و کنسرت‌گذاران شناخته شده کشور وارد مذاکره برای عقد قرارداد شد، سرانجام اوایل امسال قرارداد یک ساله‌ ای را برای اجرای برنامه‌های زنده‌اش در کشور منعقد و برای یک سال رقمی بالغ بر 350 میلیون تومان دریافت کرد.

اما با توجه به روحیات خاص این خواننده، بسیاری از اطرافیان وی معتقدند، محسن چاووشی توانایی اجرای صحنه‌ای نخواهد داشت چرا که وی شخصیتی خجالتی دارد و حتی برای ضبط آثار خود نیز از خانه خارج نمی‌شود و یک "هوم استودیوی" مجهز برای خود تدارک دیده است.

برخی معتقدند حتی صدای خش‌ دار و خسته چاووشی در آلبوم‌ هایش به دلیل افکت‌ های الکترونیکی و دیجیتالی است که او روی صدای خود در آثار استودیویی می‌گذارد و همین مساله دلیلی برای گریز وی از اجرای کنسرت است چرا که ممکن است وی مخاطبان خود را به همین سبب از دست دهد.

بنابراین خبر، با توجه به قراردادی که این خواننده امضا کرده، او باید تا آخر امسال به روی صحنه برود و در غیر این صورت مجبور است علاوه بر رقم دریافتی، مبلغی را نیز به عنوان خسارت به تهیه‌کننده مورد نظر پرداخت کند.

خبرها حاکی از آن است که چاوشی برای اجرای اولین کنسرت خود با "علی ثابت"، رهبر چندین ساله ارکستر محسن یگانه به توافق رسیده و مشغول هماهنگی‌های اولیه برای اجرای زنده است که به احتمال زیاد در اواسط اسفند این برنامه به روی صحنه خواهد رفت.- منبع: پاناطبقه بندی: موسیقی، 
برچسب ها: محسن چاوشی، چاوشی، کنسرت چاوشی، کنسرت محسن چاوشی، اولین کنسرت های محسن چاوشی، صدای محسن چاوشی، هوم استودیو، صدای چاوشی، chavoshi، mohsen chavoshi،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk