تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - فردا نام اپراتور سوم تلفن همراه مشخص میشود
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : یکشنبه بیست و نهم آبان 1390
با رونمایی از برند اپراتور سوم تلفن همراه این احتمال وجود دارد كه عرضه سیم‌كارت‌های این اپراتور هم از فردا (30 ‌آبان ماه) آغاز ‌شود.

قرار است فردا در مراسمی از برند اپراتور سوم تلفن همراه رونمایی ‌شود كه ظاهرا سیم‌کارت‌های این اپراتور با نام تجاری "رایتل" نیز ارایه می‌شوند.

مراسمی رونمایی برند اپراتور سوم تلفن همراه كشور فردا با حضور وزیر تعاون، ‌كار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار و جزییات ارائه این سیم‌كارت‌ها اعلام خواهد شد.

وزیر ارتباطات پیش از این درباره اینكه سیم‌كارت اپراتور سوم چه موقع ارائه خواهد شد، گفته بود: مسوولان این اپراتور اعلام كردند و قول داده‌اند كه سیم‌كارت‌ها را اوایل آذرماه عرضه خواهند كرد.

هم‌چنین حسن رضوانی، معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اظهار كرده بود: عرضه این سیم‌كارت‌ها برای مشتركان تهرانی از اواخر آذرماه یا اوایل دی‌ماه آغاز می‌شود.

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفته بود: در تهران درباره سایت‌ها، مشكلاتی برای اپراتور سوم تلفن همراه وجود دارد.

با توجه به اینكه اپراتور سوم تلفن همراه نسبت به زمان بهره‌برداری از شبكه خود در تهران، مورد پرسش فراوان از جانب اصحاب رسانه بوده است، روابط عمومی این اپراتور توضیح داد كه عمده‌ترین دلیل تاخیر در بهره‌برداری از شبكه این اپراتور در تهران، دشواری كسب مجوزهای مربوطه از شهرداری تهران بوده است.


- منبع: ایسناطبقه بندی: موبایل، 
برچسب ها: جدیدترین اخبار، اپراتور سوم، رایتل، نام اپراتور سوم، لوگو اپراتور سوم،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk