تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - شریفی نیا: تاسیس وزارتخانه کودک و نوجوان الزامی است
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : یکشنبه بیست و نهم آبان 1390
محمدرضا شریفی نیا با اشاره به لزوم تاسیس وزارتخانه کودک و نوجوان در دولت گفت: بچه ها آینده سازان فردای کشور هستند و باید برای برنامه ریزی هرچه بهتر آموزش آنها وزارتخانه ای به این نام تاسیس شود.

محمدرضا شریفی نیا با اشاره به لزوم تاسیس وزارت کودک و نوجوان در دولت به پانا گفت: لزوم تاسیس وزارت کودک و نوجوان هرچه سریعتر باید در هیات دولت دیده شود و در آینده ای نزدیک این وزارتخانه آغاز به کار کند.

وی‌خاطر نشان کرد: وزارت خانه کودک و نوجوان باید در عرصه فرهنگ، ورزش، امور اجتماعی و دیگر فعالیت هایی که جنبه های دیگر زندگی را در بر می گیرد فعالیت کند تا بتوانیم متخصصان بسیاری را در رشته های مختلف داشته باشیم.

این‌ بازیگر تاکید کرد: یکی از مشکلات اصلی کشور در حال حاضر نداشتن تخصص در کنار علاقه است، به شکلی که  یک دانش آموز تا دوران گرفتن دیپلم و دانشگاه یک درس و حرفه را مرور می کند اما زمانی که به بازار کار می رود شغل دیگری را بر می گزیند و این مساله در بازیگری نیز به شدت دیده می شود.

شریفی نیا ادامه داد: درکشور و جامعه احتیاج بسیاری به تخصص دیده می شود به عنوان مثال فعالیت در سینمای امروز یک شغل حرفه ای است و باید برای آن تخصص دید و این امر با تاسیس وزارتخانه کودک و نوجوان و برنامه ریزی برای فردای کشور انجام می گیرد.


- منبع: پاناطبقه بندی: اخبار،  سینما، 
برچسب ها: جدیدترین اخبر، سینما، اخبار سینمایی، محمدرضا شریفی نیا، شریفی نیا، وزارتخانه کودک و نوجوان،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk