تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - حواشی کنسرت مازیار فلاحی/گم شدن یک دوربین 7 میلیونی
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : شنبه بیست و هشتم آبان 1390
کنسرت مازیار فلاحی طی دو شب و در سالن نژاد فلاح کرج برگزار شد ولی حاشیه های عجیب و تلخ این برنامه اجرای عاشقانه های این خواننده را تحت تاثیر قرار داد.

در کنسرت شب گذشته مازیار فلاحی ابتدا عکاسان خبری اجازه ورود به سالن برای عکاسی و تهیه گزارش تصویری را نداشتند ولی با همکاری گروه کنسرت گذار توانستند وارد سالن شوند.

اما دقایقی پیش از اتمام برنامه تمامی عکاسان حاضر در سالن به اتاقی احضار و دوربین‌ های آنها جمع آوری شد تا به گفته مسئول حراست سالن "مورد خاصی در عکس‌ها وجود نداشته باشد!". پس از یک ساعت و نیم معطلی عکاسان، دوربین‌ تمام عکاسان به آنها بازگردانده شد ولی در این بین یکی از دوربین ها ناپدید شد و هیچ یک از عناصر مسئول پاسخگوی علت و دلیل ناپدید شدن دوربین عکاس مورد نظر نشدند.

این عکاس که به عنوان نماینده یکی از رسانه های معتبر موسیقی کشور در این برنامه حضور داشت، با مشاهده این رفتار و ناپدید شدن دوربین 7 میلیونی اش، با صدای بلند اعلام کرد که این برخورد بازتاب ناراحت کننده ای برای مسئولین سالن و مسئولین کرجی برگزار کننده برنامه خواهد داشت. او سعی داشت به نوعی مسئولین را وادار به پاسخگویی کند که متاسفانه این عضو جامعه رسانه ای کشور به طرز ناراحت کننده ای توسط دو تن از عوامل سالن به بیرون از مجموعه برده شد.

گفتنی است برای این برنامه نیز مثل بسیاری دیگر از کنسرت های این سالن، ورودی سرویس های بهداشتی مجموعه به دلیل ترس از سوء استفاده معتادان محلی (!)، با قفل بزرگی مسدود شده بود تا جمعیت حاضر در سالن در بین دو بخش کنسرت و آنتراکت برنامه به خیابان های خلوت دور و بر مجموعه پناه ببرند!- منبع: خبرگزاری پاناطبقه بندی: موسیقی، 
برچسب ها: جدیدترین اخبار، موسیقی، مازیار فلاحی، کنسرت مازیار فلاحی، شب کنسرت مازیار فلاحی، فلاحی، مازیار، آهنگ مازیار فلاحی، گزارش تصویری،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk