تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - پرنسس ویلیام به زودی پدر خواهد شد
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : شنبه بیست و هشتم آبان 1390
بنا به گزارش تابلوید، کیت میدلتون که اوایل سال جاری با پرنس ویلیام ازدواج کرد، منتظر تولد اولین فرزد خود و همسرش است و در حال حاضر شش هفته از بارداری او می گذرد.

یک منبع خبری گفت: این زوج مشهور حتی قبل از اینکه ازدواج کنند نیز بخوبی می دانستند که بچه دار شدن باید الویت اول زندگی آنها باشد.

مکله الیزابت دوم در میان صحبت های خود بارها اشاره کرده بود که یک نوه و در واقع یک وارث برای تاج و تختش می خواهد و به همین دلیل کیت نگران بود و احساس می کرد که اگر خبر تولد یک نوزاد را نداشته باشد نمی تواند با ملکه روبرو شود.

بنا به گزارش منابع خبری، زوج سلطنتی انگلستان از قبل نام فرزندشان را انتخاب کرده اند.

خبرها حاکی از آن است که این زوج تصمیم دارند یک اسم سنتی و اصیل برای فرزندانشان انتخاب کنند و به احتمال زیاد اگر فرزندشان پسر باشد یکی از نامهای اصیل مثل ادوارد، فیلیپ و یا مایکل را برای او انتخاب خواهند کرد و اگر دختر باشد نام او را آلیس و یا رز می گذارند.

قوانین انگلستان کاملا بروز شده است و به همین دلیل حتی اگر اولین فرزند این زوج دختر هم باشد وارث تاج و تخت ملکه انگلستان خواهد شد و پرنس ویلیام هم اگرچه سعی می کند این موضوع را مخفی کند اما ظاهرا خیلی دلش می خواهد که صاحب یک دختر شود.

علایق و خواسته های ویلیام خیلی شبیه مادرش است و علاوه بر این او بخوبی می داند که پدرش، پرنس چارلز نیز خیلی دلش می خواهد یک نوه دختر داشته باشد و وقتی ویلیام شاد و خوشحال باشد، کیت هم خوشحال و راضی است.


- منبع: آفتابطبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: جدیدترین اخبار، پرنسس ویلیام، کیت، پرنس ویلیام، ویلیام و کیت، نوه ملکه انگلیس، ملکه الیزابت، الیزابت دوم، خاندان سلطنتی انگلیس،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk