تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - دو خودرو چینی در راه ایران+عکس
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : شنبه بیست و هشتم آبان 1390
ماشین چینی
بزرگترین تولیدكننده خودروهای دودیفرانسیلی در چین تا پایان امسال یا اوایل سال آینده با دو محصولش در بازار ایران حاضر خواهد شد.

شركت خودروسازی راین، از شركت‌های تابع گروه كرمان خودرو، كه به پایان قراردادش با شركت كره‌ای هیوندای در زمینه تولید خودروهای آوانته و ورنا نزدیك می‌شود، قصد دارد همكاری جدیدی را در زمینه تولید خودرو با شركت خودروسازی گریت وال‌ موتور چین آغاز كند.

براساس آخرین اخبار منتشره شده قرار است دو مدل خودرو سواری شركت چینی تا پایان سال جاری یا اوایل سال آینده وارد بازار ایران شود. Voleex C10 خودرو شهری و كوچك گریت وال موتور یكی از دو خودرویی است كه قرار است روانه بازار ایران شود. این خودرو هم‌اكنون در كارخانه شركت چینی در بلغارستان نیز تولید می‌شود. مدل دیگر همین خودرو یعنی C30 هم قرار است به زودی وارد بازار ایران شود.

شركت گریت ‌وال موتور در سال 1976 تاسیس شد و در سال قبل بزرگترین سازنده خودروهای دودیفرانسیلی در چین لقب گرفت. ظرفیت تولید این شركت سالانه حدود 500 هزار دستگاه بوده، اما فروش این شركت در سال قبل كمتر از 400 هزار دستگاه بود.

گریت‌ وال همچنین كمتر از 50 هزار دستگاه خودرو در سال صادر می‌كند. خودرو دودیفرانسیلی هاوال سری H این شركت دومین خودروی دودیفرانسیلی پر فروش در بازار چین طی سال قبل بود.

این شركت همچنین در سال جاری فروش خودروهای برقی ساخت خود را در بازار چین در دستور كار خود قرار داده است. گریت وال در نمایشگاه خودروی گوآنگژو 2010 یك مدل خودروی دودیفرانسیلی تمام برقی خود را در معرض دید عموم قرار داد.

گریت ‌وال در بازارهایی مانند آفریقا، ‌استرالیا، ‌اروپا، خاورمیانه، ‌روسیه، آمریكای جنوبی و جنوب آسیا خودروهایش را فروخته است. تا سال 2006 این شركت محصولاتش را به 60 كشور دنیا صادر كرد.

شركت خودروسازی راین در سال جاری تولید هیوندای ورنا را متوقف كرده و تولید هیوندای آوانته نیز با كاهش نزدیك به 40 درصدی به هزار و 280 دستگاه رسیده است.

از سوی دیگر اخیرا معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) اعلام كرد كه گروه بهمن نیز در حال مذاكره با یك شركت چینی برای تولید مشاركتی خودرو است. معاون ایدرو بدون نام بردن از نام این شركت اعلام كرد كه این شركت از بین 10 شركت بزرگ خودروسازی چین انتخاب شده است.

- منبع: ایسناطبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: جدیدترین اخبار، خودرو، هیوندا، خودرو چینی، ماشین چینی، ماشین جدید، ماشین های جدید برای ایران، چین، چینی،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk