تبلیغات
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس - آغاز طرح برخورد با تاکسی هایی که کمربند جلو نمی بندند
دانلود فیلم، آهنگ، عکس و اس ام اس
دانلود فیلم، عکس، اخبار جالب دنیا، اس ام اس و جک های باحال و ...

بازدید: --- مرتبه
تاریخ : شنبه بیست و هشتم آبان 1390
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آغاز اجرای طرح برخورد با تاکسی‌ هایی که سرنشینان ردیف جلویشان مبادرت به بستن کمربند ایمنی نمی‌کنند، خبر داد.

سرهنگ جمال بذر افشان در گفتگو با فارس گفت: بر اساس دستور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، طرح برخورد با رانندگان تاکسی متخلف که مبادرت به بستن کمربند ایمنی برای سرنشین جلو نمی‌کنند آغاز شد.

وی ادامه داد: بر اساس قانون راهنمایی و رانندگی بستن کمربند ایمنی برای تمامی سرنشینان خودرو اجباری است اما هم اکنون این طرح در جاده‌های برون شهری اجرا می‌شود و نبستن کمربند عقب در شهر با مشکلی رو به رو نیست.

این فرمانده ارشد انتظامی با بیان اینکه کوتاهی مسیر نمی‌تواند دلیلی بر نبستن کمربند از سوی مسافر ردیف جلوی تاکسی‌ها باشد گفت: رانندگان تاکسی موظف هستند به مسافران خود تذکر داده و آنها را ترغیب به بستن کمربند ایمنی کنند در غیر این صورت راننده 7 هزار تومان جریمه خواهد شد.


- منبع: فارسطبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: جدیدترین اخبار، اجتماعی، پلیس راهور، پلیس راهنمایی و رانندگی، ناجا، کمربند، کمربند ایمنی، بستن کمربند ایمنی، جریمه نبستن کمربند ایمنی، تاکسی، تاکسی های متخلف، جریمه تاکسی، تاکسی با کمربند، مسافر،
ارسال شده توسط: Admin
جدیدترین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات دیگر
پیوندها
امکانات جانبی
Manything.mihanblog.com www.asemoon.tk